Sportovní asistent, projekt spolupráce a pomoci

Kdo je sportovní asistent?

Člověk, který chce nabídnout své schopnosti a dovednosti lidem se zdravotním postižením a pomoci jim k tomu, aby se mohli věnovat sportovní aktivitě. Je jedno, zda se jedná o rekreačního sportovce, který nabídne doprovod při procházkách, či trenéra.

Jak se stát sportovním asistentem?

Jednoduše kliknutím na nabízím asistenci na hlavní stránce. Jako nový asistent si zde vytvoříte svůj profil vyplněním osobních údajů a výběrem a zatržením kritérií. Vytvoření profilu chce chvilku času, čím pečlivěji a přesněji jednotlivé kategorie vyplníte a kritéria vyberete, tím snáze vás uživatel najde a tím spíše vás budou kontaktovat jen uživatelé, kteří hledají vámi nabízené dovednosti. Zpráva od uživatele vám přijde na zadaný e-mail pomocí kontaktního formuláře. Dále již komunikujete s uživatelem napřímo.

Doporučení a rady

Registrace v databázi je bezplatná a dobrovolná. Je pravděpodobné, že vás osloví více uživatelů, než kolika budete moci sportovní asistenci poskytnout. Nenechávejte prosím žádnou žádost o asistenci bez odpovědi, i kdyby byla zamítavá. K zaregistrování do databáze není třeba žádné školení, vzdělání, ověření. Uživatel může zpětně ohodnotit spolupráci s vámi. Tím získáváte hodnotu pro další uživatele.
Podmínky poskytnutí asistence jsou zcela na domluvě mezi uživatelem a asistentem.

Doporučení ohledně finančního ohodnocení asistenta si můžete přečíst zde.

Pokud vám zde něco chybí, není úplně jasné, či byste uvítali přidání dalších kategorií a kritérií, kontaktujte nás na info@sportovniasistent.cz